Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Biała Podlaska: śmiertelny wypadek

Popularne

* lubelskie

Biała Podlaska: śmiertelny wypadek

lubelskie

Biała, Podlaska:, Śmiertelny 19 października 2011

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Białej Podlaskiej. Wieczorem na trasie K-2 doszło do zderzenia autobusu rejsowego z Fiatem Ducato, a następnie VW Golfem. W następstwie odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu 5-letni chłopiec – pasażer Golfa. 48-letni kierowca autobusu został zatrzymany w policyjnym areszcie.Do zdarzenia doszło wczoraj przed godzina 19.00 na międzynarodowej trasie K-2, na wysokości cmentarza komunalnego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 48-letni kierowca autobusu marki Mercedes z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia bocznego z autem marki Fiat Ducato, a następnie samochodem osobowym VW Golf, którym jechała rodzina z gminy Terespol.

W następstwie zderzenia pojazdów w szpitalu zmarł 5-letni chłopiec, pasażer Golfa. Pozostałe osoby uczestniczące w wypadku nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. 48-latek został zatrzymamy w policyjnym areszcie.

Obecnie trwa przesłuchiwanie świadków wypadku. Kierowa autobusu zostanie przesłuchany przez prokuraturę prowadzącą śledztwo.

Tekst/foto: KWP w Lublinie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.