Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Chełm: Tragiczny wypadek

Popularne

* lubelskie

Chełm: Tragiczny wypadek

lubelskie

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiaj rano w miejscowości Nowiny. Potrącona przez samochód m-ki Nubira sarna odbiła się od jego przedniego narożnika, po czym wpadła na maskę nadjeżdżającego z naprzeciwka golfa. Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę wybiło przędna szybę, przeleciało przez środek pojazdu a następnie wybiło tylną szybę.Do wypadku drogowego doszło, przed godz. 7: 00 w miejscowości Nowiny. Jak ustalili policjanci, kierująca pojazdem marki Daewoo Nubira, 44 letnia mieszkanka Puław, jechała w kierunku Chełma. W pewnym momencie z rowu wyskoczyła sarna. Kierująca pojazdem kobieta potrąciła zwierzę. Sarna odbiła się od Nubiry i z całym impetem uderzyła w przednią szybę jadącego w kierunku Rudej Huty VW Golfa. Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę wybijając przednią szybę „przeleciało” przez jego środek.

Następnie wybiło tylną szybę vw i wypadło na zewnątrz samochodu. Daewoo Nubira podróżowały dwie kobiety, w wyniku wypadku nie doznały żadnych obrażeń. Kierująca pojazdem VW została zabrana do Szpitala, po badaniu zwolniona.

Na miejscu zdarzenia, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarła 43 letnia pasażerka golfa.

źródło: KWP w Lublinie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.