Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Kraśnik: Tragiczny wypadek w Obrokach

Kraśnik: Tragiczny wypadek w Obrokach

lubelskie

Poniedziałek, 12 lipca 2010 12:04

Dwie osoby zginęły na miejscu. Ranny pasażer busa oraz kierowca ciężarówki zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała. Ruch na trasie nr 19 w miejscowości Obroki został zablokowany do czasu zakończenia wykonywanych przez policjantów czynności.Dzisiaj około godziny 6.30 na trasie krajowej nr 19 w miejscowości Obroki gm. Wilkołaz doszło do tragicznego wypadku drogowego. Jadący od strony Lublina bus, ciągnący przyczepkę zjechał na lewą stronę jezdni i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym volvo przewożącym cegły. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn znajdujących się w busie, ranny został pasażer busa oraz kierujący samochodem ciężarowym.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku. Ruch na drodze jest zamknięty. Do czasu zakończenia czynności policjantów, wprowadzone zostały objazdy.

120720104.jpg 120720104.jpg

tekst/foto: KWP w Lublinie

Komentarze   

 
0 #2 thymalus 2010-07-16 20:32
Po prostu masakra. Akurat miałem wolne.
Cytować
 
 
0 #1 hujkutas 2010-07-13 05:46
;-);-);-);-);-) ;-);-);-);-);-) ;-);-)
Cytować
 

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.