Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Puławy: Śmiertelny wypadek

Popularne

* lubelskie

Puławy: Śmiertelny wypadek

lubelskie

Zderzenie drogowe z ciężarówką

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Kajetanów w gm. Puławy. Kierujący osobowym mercedesem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka ciężarowym Manem. Kierowca mercedesa zginął na miejscu, zaś pasażerka doznała ogólnych obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
 
Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że wypadek miał miejsce około godz. 21.00. Kierujący osobowym mercedesem na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał nagle  na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka ciężarowym Manem.

 W wyniku zdarzenia  51-letni kierowca z pojazdu osobowego – mieszkaniec Lublina poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Pasażerka auta doznała ogólnych potłuczeń, zaś kierujący Manem nie odniósł obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

źródło: KWP w Lublinie

Komentarze   

 
0 #1 J 2011-09-28 00:40
Szkoda Pana Mirka - znalem Go - to byl wspanialy czlowiek. Spoczywaj w pokoju
Cytować
 

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.