Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Puławy: Tragiczny wypadek na K-12

Puławy: Tragiczny wypadek na K-12

lubelskie

Poniedziałek, 09 Listopad 2009 09:03

Wczoraj przed godzina 6:00 na trasie pomiędzy Puławami a Końskowolą doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący Oplem jadąc w kierunku Końskowoli potrącił śmiertelnie 20 latka mieszkańca gminy Końskowola. Droga była całkowicie zablokowana.W niedzielę przed godzina 6:00 rano na trasie pomiędzy Puławami a Końskowolą doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący Oplem jadąc w kierunku Końskowoli potrącił śmiertelnie 20 latka mieszkańca gminy Końskowola. Jak ustalili funkcjonariusze kierowca opla był trzeźwy. Odcinek drogi na którym doszło do wypadku wyłączony był z ruchu. Policjanci zorganizowali objazdy przez Żyrzyn, Końskowolę i  Młynki.

      Jednocześnie policjanci Wydziału Kryminalnego puławskiej Policji zwracają się z prośbą do świadków wypadku drogowego zaistniałego w dniu wczorajszym o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr 81-8890209 lub 997.

tekst/foto: KWP w Lublinie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.