Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Tomaszów Lubelski: tragedia na drodze, 3 nastolatków nie żyje

Tomaszów Lubelski: tragedia na drodze, 3 nastolatków nie żyje

lubelskie

Niedziela, 26 Kwiecień 2009 13:16

Dzisiejszej nocy o godz. 2.25 doszło do tragicznego wypadku. Rozpędzony Opel Vectra wjechał w grupę młodzieży wracającej z dyskoteki. Do zdarzenia doszło na drodze w pobliżu kościoła w miejscowości Dyniska Stare. O zdarzeniu dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim powiadomiła telefonicznie kobieta. Zgłaszająca, przekazała, że obudził ją huk i gdy wyjrzała przez okno  zobaczyła, że w pobliżu kościoła jest  wypadek drogowy.

Skierowany natychmiast  na miejsce patrol potwierdził, że zaistniał wypadek drogowy, w którym samochód osobowy m-ki Opel Vectra wjechał w grupę młodzieży wracającej z dyskoteki. 

260420091.jpg 260420091.jpg
260420091.jpg  

Pomimo natychmiastowej akcji ratunkowej dla trzech osób było już za późno. W wyniku wypadku na miejscu śmierć ponieśli Mateusz K. l. 16, Monika B. l. 16, Radosław P. l. 16, czwarta osoba, również 16 latka z ciężkimi obrażeniami  została przewieziona karetką do Szpitala Miejskiego w Tomaszowie Lub.

Sprawca tej tragedii zbiegł z miejsca.  Policjanci na podstawie zeznań świadków ustalili przestępcę. 20-letni Tomasz S.  został zatrzymany w domu.

Po przewiezieniu na komendę w Tomaszowie Lubelskim został przebadany alkomatem, był nietrzeźwy, miał ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za doprowadzenie do tak poważnego wypadku grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

tekst/foto: KWP w Lublinie

Dodaj komentarz


 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.