Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Tragiczny wypadek w miejscowości Krasne

Tragiczny wypadek w miejscowości Krasne

lubelskie

Tragiczny, wypadek, w 7 września 2011

Dwaj młodzi mężczyźni zginęli 5 września wieczorem w wypadku, do którego doszło w miejscowości Krasne gm. Uścimów. Lubartowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 19:30 w miejscowości Krasne. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący motocyklem kawasaki stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia odrzuciła motocykl na ogrodzenie pobliskiej posesji.

Żaden z jadących motocyklem mężczyzn nie przeżył wypadku: jeden zginął na miejscu zdarzenia, drugi zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Policjanci ustalili, że motocyklem poruszali się dwaj 19 letni mężczyźni. Obecnie trwają dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tej tragedii.

tekst/foto: KWP w Lublinie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.