Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Włodawa, Kraśnik: dwa śmiertelne wypadki z udziałem motcyklistów

Włodawa, Kraśnik: dwa śmiertelne wypadki z udziałem motcyklistów

lubelskie

Wtorek, 06 kwietnia 2010 09:26

Policjanci ustalają okoliczności tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj w miejscowościach Lack w gm. Hanna oraz w Kraśniku.  W pierwszym 58-letni rowerzysta zginął potrącony przez kierującego motocyklem, w drugim motorowerzysta uderzył w drzewo ponosząc śmierć na miejscu.Do jednego z wypadków doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący motocyklem 22 letni mieszkaniec gm. Włodawa wyprzedzał rowerzystę.  Ten nagle skręcił w lewo z zamiarem wjazdu na drogę gruntową. Wówczas doszło do zderzenia. W wyniku potrącenia rowerzysta – 60 letni mieszkaniec gm. Hanna poniósł śmierć na miejscu. Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala we Włodawie – jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Motocyklista był trzeźwy. 

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kraśniku na terenie kompleksu leśnego. 18-letni mieszkaniec gm. Kraśnik jadąc motocyklem crossowym na drodze leśnej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w drzewo ponosząc śmierć na miejscu zdarzenia.

tekst/foto: KWP w Lublinie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.