Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Wypadek na skrzyżowaniu w Radzyniu Podlaskim

Wypadek na skrzyżowaniu w Radzyniu Podlaskim

lubelskie

Wypadek, na, skrzyżowaniu 19 marca 2012

Radzyńska policja ustala przyczyny wypadku do którego doszło przedwczoraj w Radzyniu Podlaskim na skrzyżowaniu ulic Bohaterów i Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes nie zastosował się do znaku stop nie udzielając pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem. Dwie osoby z obrażeniami ciała przewiezione zostały do szpitala.Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, 74 letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Kierujący wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Citroen.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 8.00 na skrzyżowaniu ul. Bohaterów z ulicą Konstytucji 3 Maja. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że kierujący obydwoma pojazdami byli trzeźwi.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 37-letni kierowca citroena oraz pasażerka mercedesa.

Policja apeluje do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

Tekst/foto: KWP w Lublinie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.