Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubelskie Zawadki gm. Susiec: kierująca wjechała pod przyczepę samochodu ciężarowego

Popularne

* lubelskie

Zawadki gm. Susiec: kierująca wjechała pod przyczepę samochodu ciężarowego

lubelskie

Tomaszów, Lub:, Uwaga 4 listopada 2011

Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 8.00 w Zawadkach gm. Susiec. 36-letnia kobieta kierująca oplem corsą wjechała pod przyczepę samochodu ciężarowego. W samochodzie znajdowało się czworo dzieci w wieku 7-8 lat. Do szpitala trafiła kierujące i pasażerowie, na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 8.00 w miejscowości Zawadki (gm. Susiec). 36-letnia mieszkanka gm. Susiec kierująca samochodem opel corsa z niewyjaśnionych przyczyn wjechała pod przyczepę samochodu ciężarowego, który wycofywał z jednej posesji. Do zderzenia się pojazdów doszło, gdy przyczepa znajdowała się całą długością na drodze, a samochód ciężarowy we wjeździe na posesję. W corsie oprócz kierującej jechało czworo dzieci w wieku 7-8 lat. Wszyscy, jadący samochodem osobowym trafili do szpitala. Na szczęście doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu. Od kobiety pobrano krew do badań, kierujący ciężarowym IVECO 28-letni mieszkaniec gm. Susiec był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Tekst/foto: KWP w Lublinie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.