Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje lubuskie Pijany kierowca spowodował wypadek

Pijany kierowca spowodował wypadek

lubuskie

Piątek, 27 sierpnia 2010 23:36

Wczoraj w nocy (26.08.br) w Radowicach, doszło do wypadku drogowego, w którym poważnie ranna została jedna osoba. Kierujący samochodem dodge zderzył się czołowo z mercedesem. Sprawca wypadku był pijany.W czwartek 26 sierpnia br. ok godz. 22.40 na drodze wojewódzkiej nr 278 na odcinku Sulechów – Radowice kierujący pojazdem dodge magnum na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z mercedesem sprinterem.W wyniku tego zdarzenia ciężko ranny został pasażer dodge, który trafił do zielonogórskiego szpitala.

Jak ustalono samochodem osobowym marki dodge podróżowały trzy osoby: 51-letni obywatel Niemiec oraz kobieta i mężczyzna, obywatele Polski. Przybyli na miejsce policjanci przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu w organizmie Polki oraz Niemca. Okazało się, że mężczyzna ma 1,2 promila, a kobieta 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy był także ranny pasażer, u którego badanie wykazało 3 promile.

Obecnie policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia w tym również kto kierował osobówką.

2708201015.jpg 2708201015.jpg

Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

tekst/foto: KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Dodaj komentarz


 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.