Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje małopolskie Wypadek drogowy w miejscowosci Binarowa

Popularne

* małopolskie

Wypadek drogowy w miejscowosci Binarowa

małopolskie

28 lipca 2011

We wtorek 26 lipca w Binarowej (powiat gorlicki) doszło do zderzenia dwóch autobusów oraz samochodu osobowego. Na skutek zdarzenia 5 osób odniosło obrażenia ciała.Około godziny 14.20 w Binarowej, na drodze wojewódzkiej nr 980 doszło do zderzenia 3 pojazdów. Kierujący busem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się bocznie z samochodem osobowym Toyota Yaris, a następnie czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka autobusem. W zderzeniu obrażeń ciała doznało 5 osób. Trzy z nich  trafiły do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne i po badaniach zostały wypisane do domów. Droga była nieprzejezdna przez około 3 godziny.

280720113.jpg  

Kierujący busem, a jednocześnie sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym w kwocie 500 złotych. Na jego konto wpłynie także 6 punktów karnych.

tekst/foto: KWP w Krakowie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.