Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje mazowieckie Białobrzegi: śmiertelny wypadek drogowy

Białobrzegi: śmiertelny wypadek drogowy

mazowieckie

Wczoraj (03 sierpnia 2009) około godziny 11:30 w Kolonii Promna na trasie nr 7 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku doznanych obrażeń jeden z kierowców poniósł śmierć na miejscu.Policjanci ruchu drogowego białobrzeskiej komendy o wypadku dowiedzieli się od przejeżdżających  obok miejsca zdarzenia kierowców, którzy natychmiast powiadomili dyżurnego.  Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów kierowca Hondy jadąc zwężoną siódemką z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny opas ruchu i zderzył się czołowo z audi.

Na miejsce przybyli strażacy, aby wyciąć z wraku audi obywatela Bułgarii. Pomimo kilkudziesięciu minut reanimacji mężczyzna zmarł. Drugim pojazdem - hondą civic kierował 62 latek z Kielc. Z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala w Grójcu.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i zorganizowali objazd drogą lokalną w kierunku Radomia oraz nieukończonym  pasem w kierunku Warszawy.

Policja apeluje do kierowców o bardzo ostrożną jazdę w szczególności na odcinku trasy nr 7 od Kolonii Promna do Grójca gdzie trwa przebudowa krajowej „siódemki”.

tekst/foto: Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.