Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje mazowieckie Sprawca śmiertelnego wypadku zatrzymany

Popularne

* mazowieckie

Sprawca śmiertelnego wypadku zatrzymany

mazowieckie

Czwartek, 22 lipca 2010 12:20

Przysuscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia 55-letniego mężczyzny, Mężczyzna, który potrącił rowerzystę nie udzielił mu pomocy i odjechał. Kryminalni, którzy zajmowali się sprawą ustalenia sprawcy tego wypadku drogowego po kilkunastu godzinach działań  zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia.Do wypadku doszło w niedzielę (18.07.) o  godz. 21.56. w miejscowości Antoniów gm. Gielniów.  Nieznany wówczas sprawca potrącił jadącego rowerem 55-latka i nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Rowerzysta w wyniku odniesionych podczas wypadku obrażeń zmarł.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Na podstawie zebranych śladów ustalili markę oraz typ samochodu, którym poruszał się sprawca. Sprawdzając właścicieli takich pojazdów dotarli do 35-latka, który w stodole na posesji swojej znajomej ukrył samochód i zacierał ślady, które mogłyby dowodzić o jego udziale w zdarzeniu. Zdążył już wymienić szybę w samochodzie oraz naprawić reflektor. Wczoraj (21.07.) sąd zastosował wobec sprawcy trzymiesięczny areszt .

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi kara do  12   lat pozbawienia wolności.

tekst/foto: Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji/KPP Przysucha

Komentarze   

 
0 #3 pogromca_wiochmenów 2010-07-23 13:38
do pieca wieśniaka
Cytować
 
 
0 #2 odpowiedzialny 2010-07-23 02:57
te :}, weź zamknij dupę brudasie
Cytować
 
 
0 #1 : 2010-07-23 02:32
Te odpowiedzialny szkołe byś skończył bo z Polskim masz problemy
Cytować
 

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.