Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje mazowieckie Wypadek w Dobrowie

Popularne

* mazowieckie

Wypadek w Dobrowie

mazowieckie

Poniedziałek, 09 sierpnia 2010 15:41

W sobotę 07.08 około godziny 18.30 w Dobrowie  (gm. Szczawin Kościelny) doszło do wypadku z udziałem nieletniego kierowcy skutera. Piętnastolatek odniósł poważne obrażenia i za pomocą śmigłowca lotniczego został przetransportowany do szpitala.15-letni mieszkaniec gminy Szczawin Kościelny kierując skuterem wyjechał z jednej z posesji w miejscowości Dobrów na jezdnię. Zaraz po tym został potrącony przez kierującą volkswagenem golfem 23-letnią kobietę z gminy Gostynin. 15-latek odniósł obrażenia ciała na tyle poważne, że przy użyciu śmigłowca lotniczego pogotowia został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu zdarzenia czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku podjęli policjanci z wydziału ruchu drogowego i wydziału kryminalnego gostynińskiej komendy.

Policjanci ustalili, że kierująca samochodem była trzeźwa.

tekst/foto: Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji/KPP Gostynin

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.