Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje podkarpackie Kierowca bmw uderzył w dwa pojazdy

Popularne

* podkarpackie

Kierowca bmw uderzył w dwa pojazdy

podkarpackie

Piątek, 05 Czerwiec 2009 19:47

Policjanci z Pruchnika wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj w Roźwienicy. Kierujący bmw  nie zachował ostrożności i na skrzyżowaniu uderzył w vw passata a także w vw golfa. Kierująca vw golfem, 32-letnia mieszkanka gminy Roźwienica doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala w Jarosławiu.Wczoraj,  po południu dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Roźwienica. Na miejsce udali się policjanci z Pruchnika. Jak wynika ze wstępnych ustaleń,  kierujący bmw, 30-letni mieszkaniec gminy Roźwienica nie zachował ostrożności. Jadący w kierunku Jarosławia w rejonie skrzyżowania najechał na tył skręcającego w lewo vw passata.

30-letni kierujący bmw odbił potem w prawo, gdzie uderzył w vw golfa. Kierująca vw golfem oczekiwała na włączenie się do ruchu. Na skutek uderzenia 32-letnia mieszkanka gm. Roźwienica doznała wstrząśnienia mózgu i licznych stłuczeń. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.  Pasażerowie vw golfa,  po przebadaniu zostali zwolnieni do domu. 

Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Jak ustalili, kierowcy byli trzeźwi. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Pruchniku.

tekst/Foto: KPP Jarosław

Komentarze   

 
0 #2 : 2009-06-13 02:45
to fajnie ;p ;p ;p ;p
Cytować
 
 
0 #1 lukasss 2009-06-13 01:45
haha nawet ja jestem na zdjeciu
Cytować
 

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.