Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje podkarpackie Śmiertelne potrącenie pieszej w Łańcucie

Śmiertelne potrącenie pieszej w Łańcucie

podkarpackie

11 grudnia 2010

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, który miał miejsce na przejściu dla pieszych w Łańcucie. Kierowca, który śmiertelnie potrącił pieszą, był pijany.Wczoraj, około godz. 16.25, doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych na ulicy Piłsudskiego w Łańcucie. 55-letnia mieszkanka pobliskiego bloku zmarła w szpitalu, pomimo wysiłków załogi karetki Pogotowia Ratunkowego.Sprawcą potrącenia jest 33-letni mieszkaniec Leżajska, który jechał z Rzeszowa citroenem ZX. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy, badanie wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Najbliższą noc spędzi w policyjnym areszcie.

Policjanci w obecności prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i wspólnie ze strażakami zabezpieczali ruch na skrzyżowaniu z ulicą X PSK.

121220101.jpg 121220101.jpg

tekst/foto: KWP w Rzeszowie/KPP Łańcut

Dodaj komentarz


 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.