Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje podkarpackie Śmiertelne potrącenie pieszej w Łańcucie

Śmiertelne potrącenie pieszej w Łańcucie

podkarpackie

11 grudnia 2010

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, który miał miejsce na przejściu dla pieszych w Łańcucie. Kierowca, który śmiertelnie potrącił pieszą, był pijany.Wczoraj, około godz. 16.25, doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych na ulicy Piłsudskiego w Łańcucie. 55-letnia mieszkanka pobliskiego bloku zmarła w szpitalu, pomimo wysiłków załogi karetki Pogotowia Ratunkowego.Sprawcą potrącenia jest 33-letni mieszkaniec Leżajska, który jechał z Rzeszowa citroenem ZX. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy, badanie wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Najbliższą noc spędzi w policyjnym areszcie.

Policjanci w obecności prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i wspólnie ze strażakami zabezpieczali ruch na skrzyżowaniu z ulicą X PSK.

121220101.jpg 121220101.jpg

tekst/foto: KWP w Rzeszowie/KPP Łańcut

Komentarze (2)

...
kasowac tych meneli drogowych ta sa czuby i d***le teraz zycze temu gosciowi 15 l kryminalu
LEE , 15.12.2010,
...
15 lat to za mało powinno byc śnierć za śmierć bo nikt nie przywróci życia a ten pijak bedzie pił dalej
eeee, 26.12.2010,

Napisz Komentarz

Komentarze do tego artykulu zostaly zablokowane

busy
Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.