Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje podkarpackie Wypadek na drodze Pilzno-Jasło

Wypadek na drodze Pilzno-Jasło

podkarpackie

13 grudnia 2010

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w ubiegły piątek po godz. 22 w miejscowości Strzegocice, na drodze z Pilzna do Jasła. Kierujący fiatem 170 doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Dębicy.Trudne warunki drogowe mogły prawdopodobnie mieć pośredni wpływ na zaistnienie w piątkowy wieczór wypadku drogowego w Strzegocicach. 36-letni mieszkaniec gminy Pilzno poruszający się w kierunku Jasła zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym do Pilzna pojazdem m-ki Mercedes Sprinter. 

Drugi pojazd prowadził 34-letni obywatel Czech. W wyniku zderzenia pojazdów kierujący samochodem osobowym doznał urazu głowy oraz ogólnych potłuczeń. Został przewieziony do szpitala w Dębicy.

131220108.jpg 131220108.jpg

 W związku z pogarszającymi się warunkami drogowymi pamiętajmy o zdrowym rozsądku i dostosowaniu prędkości do sytuacji na drodze.

tekst/foto: KWP w Rzeszowie/KPP Dębica

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.