Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje podlaskie Czerwonka – Suchowola: auto obróciło się, zjechało na drugi pas, gdzie zderzyło się z innym

Czerwonka – Suchowola: auto obróciło się, zjechało na drugi pas, gdzie zderzyło się z innym

podlaskie

Audi, i, skoda 11 grudnia 2011

Policjanci z Dąbrowy Białostockiej wyjaśniają okoliczności i przyczyny zderzenia dwóch pojazdów, do którego doszło na drodze relacji Czerwonka – Suchowola. Dwie osoby trafiły do szpitala.W miniony piątek około godziny 11.00 dyżurny Policji w Dąbrowie Białostockiej powiadomiony został o zderzeniu dwóch pojazdów na trasie relacji Czerwonka – Suchowola. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 36-letnia kobieta kierująca audi jadąc w kierunku Czerwonki najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem. Następnie auto obróciło się i zjechało na sąsiedni pas ruchu. Tam zderzyło się z nadjeżdżającą z przeciwka skodą. W wyniku wypadku 80-letni kierowca fabii z urazem klatki piersiowej został przewieziony do szpitala. Trafiła tam także 36-letnia kobieta. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z Dąbrowy Białostockiej.

1112201102.jpg 1112201102.jpg

KPP w Sokółce

źródło: Strona internetowa KWP Białystok - podlaska.policja.gov.pl/

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.