Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje podlaskie Śmiertelny wypadek w miejscowości Barszcze

Popularne

* podlaskie

Śmiertelny wypadek w miejscowości Barszcze

podlaskie

04 października 2010

W miejscowości Barszcze, na krajowej drodze nr 61 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.W miniony piątek około godziny 20.00 w miejscowości Barszcze na drodze krajowej nr 61 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena podczas skręcania  w drogę prowadzącą do miejscowości Solistówka, zajechał drogę nadjeżdżającej od strony Augustowa ciężarówce. W wyniku zdarzenia 56 - letni pasażer golfa zginął na miejscu. Kierowca osobówki uciekł z miejsca zdarzenia. Kilka godzin później 55 – letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny został zatrzymany. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że w jego organizmie są prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jadący ciężarówką 41 – obywatel Litwy nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.  W sprawie dalszego losu sprawcy wypadku wypowie się sąd. 

041020101.jpg 041020101.jpg

źródło: Strona internetowa KWP Białystok - podlaska.policja.gov.pl/ /KPP w Augustowie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.