Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje pomorskie Skoda obróciła się o 180 stopni, a z bmw wyrwało się koło wraz zawieszeniem

Skoda obróciła się o 180 stopni, a z bmw wyrwało się koło wraz zawieszeniem

pomorskie

Piątek, 14 maja 2010 14:42

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 222 w miejscowości Jabłowo. W wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa zderzyły się dwa pojazdy. Siła uderzenia była tak wielka, że uczestnicząca w zdarzeniu skoda obróciła się o 180 stopni, a z bmw wyrwało się koło wraz zawieszeniem.Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności i przyczyny groźnie wyglądającego wypadku drogowego, który wydarzył się wczoraj około godziny 11.50 na drodze wojewódzkiej nr 222 w miejscowości Jabłowo.

Kierujący osobową skodą 35-letni mieszkaniec Trójmiasta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa kierowcy bmw, który poruszał się drogą wojewódzką w kierunku Starogardu.

Doszło do wypadku. Oba auta zderzyły się… kołami. Siła uderzenia była tak wielka, że skodę obróciło o 180 stopni, a z bmw wyrwało się koło wraz z zawieszeniem.

140520105.jpg 140520105.jpg

Do szpitala trafiła pasażerka bmw. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia.

Spowodowanie wypadku drogowego zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

tekst/foto: KWP w Gdańsku

Dodaj komentarz


 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.