Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje pomorskie Skoda obróciła się o 180 stopni, a z bmw wyrwało się koło wraz zawieszeniem

Skoda obróciła się o 180 stopni, a z bmw wyrwało się koło wraz zawieszeniem

pomorskie

Piątek, 14 maja 2010 14:42

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 222 w miejscowości Jabłowo. W wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa zderzyły się dwa pojazdy. Siła uderzenia była tak wielka, że uczestnicząca w zdarzeniu skoda obróciła się o 180 stopni, a z bmw wyrwało się koło wraz zawieszeniem.Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności i przyczyny groźnie wyglądającego wypadku drogowego, który wydarzył się wczoraj około godziny 11.50 na drodze wojewódzkiej nr 222 w miejscowości Jabłowo.

Kierujący osobową skodą 35-letni mieszkaniec Trójmiasta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa kierowcy bmw, który poruszał się drogą wojewódzką w kierunku Starogardu.

Doszło do wypadku. Oba auta zderzyły się… kołami. Siła uderzenia była tak wielka, że skodę obróciło o 180 stopni, a z bmw wyrwało się koło wraz z zawieszeniem.

140520105.jpg 140520105.jpg

Do szpitala trafiła pasażerka bmw. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia.

Spowodowanie wypadku drogowego zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

tekst/foto: KWP w Gdańsku

Komentarze (4)

...
Spoko beemka. Wyklepie się i jeszcze dwadzieścia lat, odpowiednio szpachlowana, będzie pod dyskotekami jeździła.
ABC, 16.05.2010,
...
widzę kolego "ABC" że masz na tą beemke chętkę . smilies/cool.gif
hahaha, 19.05.2010,
...
"Spowodowanie wypadku drogowego zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności." to jest śmiech na sali po prostu. Brak mi słów na nasz wymiar sprawiedliwości.
haha^^, 26.05.2010,
...
http://www.i112.pl/pomorskie/lu...-6782.html

"Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Nietrzeźwy kierowcą odpowie również za jazdę bez wymaganych uprawnień. Za to wykroczenie grozi mandat karny w wysokości 500 zł." hahahahahahaha, a za spowodowanie wypadku drogowego, grozi kobiecie do 3 lat pozbawienia wolności. Żałosne.
haha^^, 26.05.2010,

Napisz Komentarz

Komentarze do tego artykulu zostaly zablokowane

busy

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.