Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje warmińsko-mazurskie Morąg: śmiertelny wypadek motocyklisty

Morąg: śmiertelny wypadek motocyklisty

warmińsko-mazurskie

W, minioną, niedzielę 3 października 2011

W minioną niedzielę po godzinie 11.00 doszło do wypadku śmiertelnego na jednym ze skrzyżowań w Morągu. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że jadący samochodem Mercedes-Benz Sprinter 54-letni obywatel Chin, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu motorem marki Yamaha 29-letniemu Danielowi W.Podjęta na miescu akcja reanimacyjna nie przyniosła rezultatów, po przewiezieniu do szpitala motocyklista zmarł. Kierowca mercedesa był trzeźwy. Jemu, ani pozostałym dwóm pasażerom nic się nie stało. Również w niedziele, około południa, na drodze Franknowo-Polkajmy, gmina Jeziorany doszło do kolejnego wypadku śmiertelnego. Kierujący samochodem osobowym marki Ford zjechał na lewe pobocze drogi tracąc panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd dachował. 37-letni Sławomir P. poniósł śmierć na miejscu.

10-letnia pasażerka została hospitalizowana na oddziale chirurgii dziecięcej Szpitala Powiatowego w Biskupcu.

Tekst/foto: KWP w Olsztynie

Komentarze   

 
0 #4 !! 2011-10-22 21:17
kilka razy obwiniałam ludzi za prędkość, że za szybko się jechało i doszło do jakiego zdarzenia... ale czy każdy mądry który wypisuje takie coś stał tam z radarem?? wina tego kto wymusił!! przepisy to przepisy.
Cytować
 
 
0 #3 vvvv 2011-10-14 13:52
jak nie jego wina....za szybko jechał!!!!
a teraz wszyscy chcą obwiniać i bić kierowce busa ,bo to chińczyk....
Cytować
 
 
0 #2 zachód 2011-10-12 09:00
wina definitywnie po stronie motocyklisty tam jest ograniczenie do 40 a jak widać po busie to to nie była jazda z prędkością 40 kmh dobrze że nie trafił na samochód osobowy z całą rodziną bo była by dopiero tragedia za nie winnośc
Cytować
 
 
0 #1 tomaszko 2011-10-08 17:30
nie jego wina
:sad:
Cytować
 

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.