Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje warmińsko-mazurskie Nowe Miasto Lub.: wykroczenie motocyklisty zarejestrowała kamera policyjnej alfy

Nowe Miasto Lub.: wykroczenie motocyklisty zarejestrowała kamera policyjnej alfy

warmińsko-mazurskie

4 kwietnia 2011

400-złotowy mandat i 10 punktów karnych trafiło na konto Tomasza S. z Lubawy. 33-latek jechał z niedozwoloną prędkością krajową piętnastką w Kurzętniku. Popełnione przez motocyklistę wykroczenie zarejestrowała kamera policyjnej alfy.Od kilku tygodni, nowomiejscy policjanci mają nowe narzędzie pracy. Mowa oczywiście o nowoczesnej, wyposażonej w videorejestrator alfie romeo. Zainstalowane w niej urządzenia, pozwalają na skuteczniejszą walkę z drogowymi piratami a w szczególności, ze stwarzającymi o tej porze roku najwięcej zagrożeń motocyklistami. Wczoraj po południu policjanci kontrolujący prędkość na ulicy Sienkiewicza w Kurzętniku zauważyli nadjeżdżającego z kierunku Nowego Miasta Lubawskiego motocyklistę.

 Mężczyzna zwolnił na widok radiowozu, ale kiedy minął punkt kontrolny od razu przyspieszył. Funkcjonariusze ruszyli za nim i używając zainstalowanej w radiowozie kamery zarejestrowali popełnione przez 33-latka z Lubawy wykroczenie. Motocyklista pędził z prędkością 143 km/h w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 90 km/h.

Tomasz S. został ukarany 400- złotowym mandatem, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych.

tekst/foto: KWP w Olsztynie

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.