Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje wielkopolskie Chodzież: wypadek na obwodnicy

Chodzież: wypadek na obwodnicy

wielkopolskie

Chodzież, -, Wypadek 1 lutego 2012

Wczoraj po południu, na chodzieskiej obwodnicy, mała fiesta wjechała pod ciężarową scanię. Kierowca i jeden z pasażerów auta z ogólnymi potłuczeniami trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wstępnie wiadomo, że podróżujący fordem młodzi mieszkańcy Chodzieży byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez chodzieskich policjantów.Wczoraj po południu tuż po godzinie 17,00 w Chodzieży na ul. Jagiełły, stanowiącej fragment drogi krajowej nr 11, na skrzyżowaniu z ulicą Ujska doszło do groźnego wypadku drogowego. Kierujący fordem jadący od strony Piły zderzył się z ciężarową scanią jadąca od strony Poznania.

Mocno poobijany kierowca i jego młodszy pasażer trafili do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia mówią o wielkim szczęściu młodych chodzieżan.

Policyjni śledczy zabezpieczyli na miejscu wypadku materiał dowodowy i przesłuchali świadków. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierowca scanii jak i kierowca fiesty byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do kierowania. Przez kilkadziesiąt minut ruch na drodze krajowej nr 11 był utrudniony. Przyczynę i okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Chodzieży.

Tekst/foto: KWP w Poznaniu

Komentarze   

 
0 #1 ssadsa 2012-02-04 00:22
JAjo !
Cytować
 

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.