Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje wielkopolskie Czarnków - Tragiczny wypadek w Kruczu

Popularne

* wielkopolskie

Czarnków - Tragiczny wypadek w Kruczu

wielkopolskie

Czwartek, 10 czerwca 2010 17:05

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś w godzinach rannych w miejscowości Krucz. Zderzenia z samochodem osobowym nie przeżył 76-letni kierowca motocykla. Mężczyzna zmarł w szpitalu.Do wypadku doszło około 8.30 we wsi Krucz w gminie Lubasz. Kierujący motocyklem 76-letni mężczyzna wyjeżdżając z drogi gruntowej, zderzył się z volkswagenem jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu. Za kierownicą auta siedział 40–letni mieszkaniec gminy Wieleń. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł w szpitalu.

Policjanci wyłączyli z ruchu na kilka godzin jeden pas jezdni, aby dokładnie zbadać miejsce wypadku. W tym czasie kierowali ruchem wahadłowo. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze czarnkowskiej drogówki.

tekst/foto: KWP w Poznaniu

Komentarze   

 
0 #1 Pioter 2010-06-11 01:28
Czy słowo "motocykl" oznacza tego "komarka" ze zdjęcia???
Cytować
 

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.