Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje wielkopolskie Kościan - Śmiertelny wypadek

Popularne

* wielkopolskie

Kościan - Śmiertelny wypadek

wielkopolskie

Środa, 23 Wrzesień 2009 13:54

Na drodze powiatowej nr 606 przy wjeździe do Gryżyny doszło wczoraj do tragicznego wypadku. Renault master najechał na rowerzystkę. Trzy godziny później, w wyniku poniesionych w wypadku obrażeń poszkodowana osiemnastolatka zmarła.Do tragicznego wypadku doszło około 13.30 na prostym odcinku drogi powiatowej 606. Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierujący renault master, 40 latek z powiatu kościańskiego, jadący w kierunku Gryżyny z nieustalonej przyczyny potrącił jadącą w tym samym kierunku 18 letnią rowerzystkę.

Pokrzywdzona została zabrana do szpitala. Niestety nie udało się jej uratować, w wyniku poniesionych obrażeń 18 latka popołudniu zmarła.

Kierowca busa był trzeźwy, relacjonował iż do najechania na rowerzystkę doszło podczas próby jej wyprzedzenia.

tekst/foto: KWP w Poznaniu
 

Komentarze   

 
0 #2 ja85 2009-09-25 16:23
znałam tą dziewczyne dobrze. rano w dzień wypadku rozmawiałm z nią przez tel.. nigdy w życiu nie pomyślała bym,że już więcej nie usłysze i nie zobacze... TRAGEDIA!!!!
Tucha będziemy Cię pamiętać!! [*]:sad:
Cytować
 
 
0 #1 : 2009-09-25 05:21
smutne... 18-latka... kondolencje dla rodziny (*)
Cytować
 

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.