Jesteś tutaj: Strona główna Wypadki i kolizje wielkopolskie Złotów - Tragiczny wypadek motocyklisty

Złotów - Tragiczny wypadek motocyklisty

wielkopolskie

Środa, 22 Kwiecień 2009 17:01

Wczoraj około godziny 19:00, na odcinku drogi wojewódzkiej W-190 pomiędzy miejscowościami Podróżna – Bądecz doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniósł kierowca motocykla Kawasaki.Kierujący motocyklem Kawasaki, 19-letni mieszkaniec gminy Krajenka, w pewnym momencie zjechał na prawe pobocze drogi,  gdzie następnie uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była na tyle silna, że zarówno kierujący jak i maszyna znaleźli się w polu. Motocykl stanął w płomieniach i doszczętnie się spalił. Młody kierowca poniósł śmierć na miejscu. 

Policjanci zabezpieczyli teren wypadku i badają okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Ruch na drodze W–190 odbywał się wahadłowo przez kilka godzin. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.  

220420095.jpg 220420095.jpg

tekst/foto: KWP w Poznaniu

Dodaj komentarzIlość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

 

Ilość streszczeń:
Ilość dodatkowych linków:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
Stronę utrzymuje cSky tworzenie stron www | Na stronie znajdują się: wiadomości kryminalne z całej Polski, a w szczególności tragiczne wypadki samochodowe, kolizje drogowe, pożary, przestępczość. Dowiedz jaki wypadek wydarzył się w Twojej miejscowości: Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Gdańsk.